Report24, 20.07.2024
fotka: Bild: freepik / yanadjana
V druhej polovici roku 2024, pri všetkých predchádzajúcich odhaleniach zo spisov RKI a ďalších, je vlastne nepochopiteľné, ako môže dôjsť k takémuto oficiálnemu odporúčaniu. A predsa sa Rakúsko stará o to, aby chorý farmaceutický priemysel mRNA naďalej generoval príjmy. Očkovací plán odporúča očkovanie proti Covidu špeciálne pre „zraniteľné skupiny ľudí“ s frekvenciou 6 až 12 mesiacov.
Spolkové ministerstvo zdravotníctva pod vedením ministra zdravotníctva Raucha (Zelení) 18. júla odporučilo šesťmesačné očkovanie proti Covidu-19. Oficiálny dokument vo formáte PDF nájdete tu. Týka sa detí vo veku od 6 mesiacov.
Očkovanie proti Covid-19 sa odporúča najmä pre nasledujúce skupiny osôb:
od 60 rokov veku
- Tehotenstvo
- Osoby s trizómiou 21
- V prípade respiračných, srdcových, obličkových, endokrinných, metabolických, neurologických, psychiatrických alebo chronických zápalových ochorení,
psychiatrické alebo chronické zápalové základné ochorenia - Pri závažných (dekompenzovaných) orgánových ochoreniach a onkologických ochoreniach
onkologické ochorenia - Osoby s imunodeficienciou, imunodeficienciou alebo imunosupresívnymi
- liečbou, infekciou HIV, transplantáciou orgánov alebo kostnej drene,
- autoimunitné ochorenia
- s obezitou (BMI ≥ 30)
- Osoby, o ktoré sa starajú domovy dôchodcov a opatrovateľské ústavy
- Osoby s mentálnym alebo telesným postihnutím v zariadeniach opatrovateľskej služby aj mimo nich
zariadeniach starostlivosti
Stále nie je úplne jasné, prečo by napríklad zdravotne postihnutí ľudia mali patriť medzi obzvlášť zraniteľné skupiny, ktoré by sa mali obávať ázijskej chrípky. Kritici už v roku 2021 upozornili, že tento postup má nepríjemnú pachuť eutanázie. Očkovanie Covid-19 sa odporúča najmä aj ľuďom v zdravotníckych profesiách.
Priebežné očkovanie od veku 6 mesiacov
Po troch očkovaniach, ktoré by deti mali v ideálnom prípade dostať v prvom roku života, ministerstvo odporúča sezónne preočkovanie každých šesť mesiacov.
Obvyklá zmienka o myokarditíde ako vedľajšom účinku bola zjavne vynechaná. Doteraz sa stále šíril mýtus o „miernej“ myokarditíde – ktorá v skutočnosti vedie k nadmernej nadúmrtnosti postihnutých. („Mierna myokarditída“ po očkovaní: každý piaty pacient sa stane pacientom intenzívnej starostlivosti, z toho každý štvrtý zomrie). Nižšie uvedená poznámka bola z očkovacej schémy odstránená.
Skutočnosť, že ľudia by si nemali overovať, či ich predchádzajúca „ochrana očkovaním“ proti Covid-19 stále platí, je zdôraznená najmä tučným písmom. Tento postup bol bežný a medicínsky štandard pre všetky doterajšie vakcíny. Takto by bolo možné kontrolovať aj „úspešnosť“ očkovania, aspoň teoreticky – to však zjavne nie je určené pre experimentálne prípravky mRNA Covid-19. Ľudia sa nemajú dozvedieť, či tieto „vakcíny“ vôbec fungujú – ale majú sa aplikovať každých 6 mesiacov. Ak potom náhle a nečakane zomrú – napríklad v dôsledku vakcínou vyvolaného zápalu myokardu – podľa rozprávania podriadených systémových médií to bola určite „klíma“. Pretože ako „vieme“ z nedávnych mediálnych správ, aj teploty nad 20 stupňov sú „životu nebezpečné“.
Ministerstvo tvrdí, že vakcína chráni, hoci veľké medzinárodné štúdie preukázali opak:
V skutočnosti každé jednotlivé „očkovanie“ pravdepodobne zvyšuje pravdepodobnosť ochorenia a úmrtia.
- Štúdia ukazuje: Očkovaní ľudia majú väčšiu pravdepodobnosť, že sa nakazia vírusom SARS-CoV-2, ako neočkovaní ľudia
- Nová štúdia potvrdzuje: Očkovaní ľudia majú väčšiu pravdepodobnosť, že sa nakazia Covid
Naša redakcia nevie o nikom, kto by ľutoval, že sa od roku 2021 nenechal zaočkovať proti Covidu-19. Poznáme však veľké množstvo očkovaných ľudí, ktorí tento krok – aj kvôli nedostatočným informáciám – ľutujú a utrpeli vážne poškodenie zdravia.