ÚPLNE GROTESKNÉ OPATRENIA

5. júl 2024

Páčil sa vám článok? Prepošlite ho ďalej.

Šialenstvo: 91 000 zabitých kurčiat, milióny postihnuté uzavretím vtáčej chrípky

DerStatus.at

V dôsledku ohlásenia výskytu vtáčej chrípky (H5N1) na farme nosníc sa úrady rozhodli preventívne kruto usmrtiť 91 000 zvierat. Okrem toho bolo v okruhu troch a desiatich kilometrov zriadené ochranné pásmo a pásmo dozoru, z ktorých sa už nesmie dovážať ani vyvážať hydina. Táto “výluka vtáčej chrípky” sa už týka neuveriteľných 1,5 milióna zvierat. To vyvoláva nejednu spomienku na prehnanú reakciu koruny…

Masové vyvražďovanie noriek nasledované “genocídou kurčiat”

Nikdy nezabudneme na úplne šialenú správu z éry koronavírusu, keď sociálnodemokraticky vládnuce Dánsko rozhodlo o násilnom usmrtení nie menej ako 17 miliónov chovaných norkov kvôli mutantovi vírusu. Neexistoval na to žiadny právny základ, ten vznikol až dodatočne. To, čo sa považuje za odstrašujúci príklad prehnaných reakcií úradov, však nemalo byť ojedinelým prípadom: Britská vláda totiž občas dokonca koketovala s myšlienkou, že kvôli tzv. pandémii nechá vyvraždiť všetkých 12 miliónov domácich mačiek v domácnostiach na ostroveinformovalThe Status.

Zdá sa však, že sa nepoučili a ľudia opäť prehnane reagujú: na príkaz úradov boloteraz na farme v Dolnom Sasku zabitých91 000 kurčiat, a to všetko v mene ochrany zdravia. A čo je tragické, nejde ani o ojedinelý prípad: v sezóne 2021/22 bolo v celej Európe usmrtených celkovo 47,7 milióna zvierat – na základe približne 2 500 potvrdených prípadov v celej Európe. Podľa zásady: ak by nakazené kurčatá mohli aj tak uhynúť a nepriniesť už žiadne použiteľné produkty, je lepšie usmrtiť desaťtisíce zvierat na postihnutých farmách.

Uzavretie fariem ako cvičenie na prípad pandémie

Celé to však nevyzerá ako veterinárna kontrola chorôb, ale pripomína brutálne prenasledovanie, ktoré sa skúšalo na ľuďoch počas koronavírusu. Postup nejednému hosťujúcemu autorovi TKP pripomína epidemické cvičenie. Nielen preto, že to naozaj vyzerá ako istý druh blokády nútených pracovníkov najmenej 14 fariem v danej oblasti. Ale aj preto, aké logistické úsilie bolo vynaložené. Napríklad v sklade lietadiel bolo zriadené špecializované “logistické centrum pre choroby zvierat”, ktoré malo slúžiť ako “centrum pre účinné krízové riadenie”.

Okrem toho sa na potvrdenie jednotlivých chorôb u vtákov používajú testy PCR. Všetky hodnoty TK do 40 sa považujú za pozitívne, hoci samotný Inštitút Friedricha Löfflera (FLI), veterinárna obdoba RKI, priznáva, že testy PCR nemôžu dokázať infekčnosť. A pohľad na Austráliu tiež vyvoláva otázniky: nielenže tam kvôli siedmim (!) prípadom vyradili viac ako milión kačíc a kurčiat, ale prvý reťazec supermarketov už obmedzuje zákazníkom nákup vajec na určitý počet. “Goggele” je tam “novým toaletným papierom” – po štyroch rokoch.

Nebojte sa, je “smrteľnejší ako corona”

Vynaliezaví výskumníci však už dávno našli príležitosť na nové strašenie. Existujú totiž veľké obavy, že vírusom vtáčej chrípky sa môžu nakaziť aj kravy. A hoci sa už dokázalo, že prenos na človeka prostredníctvom kravského mlieka nie je možný, obvyklí podozriví, ako napríklad Christian Drosten, už vyzývajú na hromadné očkovanie dobytkainformovalDer Status . A mainstreamové médiá nás už strašia: vtáčia chrípka je “smrteľnejšia ako koróna”, píše napríklad Focus.

Prvé čísla už jasne ukazujú, o čo ide: “Čas testov na korózu, masiek a uzáverov sa skončil. Nikto sa ešte nechce zaoberať ďalšou pandémiou. Odborníci však tvrdia, že príde. Možno sa už šíri v USA – a skôr či neskôr sa stane celosvetovým problémom. Hovoríme o vtáčej chrípke.” Údajne ju už zistili u mačiek, myší, ošípaných, psov, koní, medveďov a líšok. Známe sú aj prípady vtáčej chrípky u ľudí a WHO za posledných 21 rokov napočítala 463 úmrtí – pričom nebolo zaznamenaných ani 900 prípadov nákazy.

Podstata odhadu letality

Ak to zoberieme do úvahy, krajina veľkosti Rakúska by štatisticky mohla očakávať polovicu úmrtí na vtáčiu chrípku v priebehu dvoch desaťročí. Napriek tomu má byť toto číslo – v štýle “obrázkov z Bergama”, kde sa niekoľko stoviek úmrtí na korózu použilo na vytvorenie naratívu, že “každý bude poznať niekoho”, kto na ňu zomrel. Už niekoľko týždňov sa mainstreamové médiá pokúšajú o podobne nepríjemné rámcovanie, ako napríklad PULS24 v apríli: “Úmrtnosť medzi ľuďmi je extrémne vysoká a dosahuje 50 %. Riziko prenosu patogénu z človeka na človeka sa zvyšuje, WHO vyzýva všetky krajiny, aby zabezpečili testovacie kapacity.”

V skutočnosti sa doteraz v žiadnom ohnisku vtáčej chrípky nezaznamenal prenos z človeka na človeka; tých niekoľko vážne chorých ľudí malo väčšinou blízky kontakt s infikovanými hospodárskymi zvieratami. Preto je pravdepodobné, že dôjde k podobnému javu ako na začiatku pandémie koronavírusu: Vtedy sa vzhľadom na vysoký počet neznámych prípadov ochorenia predpokladala desiatky krát vyššia úmrtnosť, takže vzorka sa nesčítava. V závislosti od použitej metódy sa postulovaná 9,5 – 44,5 % úmrtnosť na koronavírus v Taliansku v marci 2020 nakoniec zmenila na menej ako 0,1 % úmrtnosť zdravých ľudí v produktívnom veku…

WHO sa spolieha na testy, tabletky a očkovanie

Podľa portálu PULS24 hlavný vedec WHO Jeremy Farrar tiež varoval pred “prispôsobovaním” vírusu. Vyzval národné a regionálne zdravotnícke orgány, aby zabezpečili vhodné testovacie kapacity. Začal sa vývoj vakcín a liekov, ku ktorým by mal mať prístup každý. Komisia EÚ už objednala niekoľko vakcín pre ľudí. Predtým, ako Farrar odišiel do Ženevy, bol dôležitým článkom britskej politiky v oblasti koronavírusov. Z profesionálneho hľadiska bol dlho považovaný za zanieteného “dozorného zberateľa” v oblasti globálneho zdravia a ešte pred svojím povýšením bol súčasťou mnohých výborov WHO.

Ako informovalportál The Status, Farrar je jedným zo spoluzakladateľov a členom správnej rady Koalície pre inovácie v oblasti pripravenosti na epidémie (CEPI), ktorú založila nadácia Wellcome Trust – v ktorej dlhé roky zohrával vedúcu úlohu – spolu s Nadáciou Billa a Melindy Gatesovcov, Svetovým ekonomickým fórom (WEF ) a ktorá okrem iného podporila vývoj mRNA. Farrar zohráva vedúcu úlohu v Globálnom fonde pre inovačné technológie v oblasti zdravia (GHIT), do ktorého je zapojených 16 medzinárodných farmaceutických spoločností spolu s fondom Wellcome Trust, Rozvojovým programom OSN a Gatesovou nadáciou. Takže hneď viete, odkiaľ fúka vietor…

Zdroj: https://derstatus.at/great-reset/irre-91000-huhner-getotet-millionen-von-vogelgrippe-lockdown-betroffen-2740.html

Páčil sa vám článok? Prepošlite ho ďalej.